ITB20D3250
StarTech.com DC Power Adapter - 20V, 3.25A - Universal AC DC Power Supply Block Adapter - External 2 Pin Terminal Block (ITB20D3250)
External Power Supply | 65W | 2 Wire & 3 Wire Terminal Block